Obchodní podmínky

Úvodem

Po vybrání zboží, zvolení počtu kusů, vyplnění kontaktních údajů a jejich odesláním jste provedli závaznou objednávku. Pokud byla Vaše objednávka úspěšně odeslána a zapsána, do databáze, zašleme Vám o tom zprávu e-mailem (v pracovní dny do 24 hodin). Zároveň se zbožím zašleme i daňový doklad. Na veškeré zboží prodávané v našem obchodě je poskytována záruka a jsou vydány platné atesty nebo prohlášení o shodě v souladu s platným zákonem.

Nákupní řád

Každá přijatá objednávka v našem obchodě je závazná, storno objednávky je možné poslat emailem na adresu: stama@volny.cz do 6 hodin od obdržení potvrzení o úspěšném objednání. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud zákazník opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Dodací lhůty

Zboží, které je skladem expedujeme do šesti pracovních dní od potvrzení přijetí Vaší objednávky. Pokud zboží, které požadujete není na skladě, spojí se s Vámi náš prodejce a navrhne náhradní řešení.

Poštovné

 • Přepravní služba GLS doručuje do 24 hodin po celé ČR.
 • Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00 – 18.00 hod., přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný.
 • Dopravné za 1 balík do 15kg 135,- ( 163,35 Kč vč.DPH )
 • Dopravné za 1 balík do 25kg 150,- ( 181,50 Kč vč.DPH )
 • Dopravné za 1 balík do 30kg 163,- ( 197,23 Kč vč.DPH )
 • Dopravné za 1 balík do 31,5kg 183,- ( 221,43 Kč vč.DPH )
 • Cena dopravného je účtována dle platného ceníku.
 • Nebude-li první pokus o doručení zásilky úspěšný, dopravce zanechá adresátovi oznámenku o zásilce. Přepravní služba se pokusí dodat zásilku ještě jednou, zpravidla následující pracovní den, po druhém neúspěšném pokusu zásilku ukládá po dobu 10 dní na příslušném depu, poté se vrací zpět k odesílateli.
 • UPOZORNĚNÍ : v případě, že objednané zboží vzhledem ke svému objemu nebo váze nevejde pouze do jednoho kartonu, je při zasílání přepravní službou vždy účtována doprava za každý jednotlivý karton.
 • U objednávky nad 8.000,- Kč ( 9.680,-Kč včetně DPH ) poštovné není účtováno.
 • Balné – není účtováno.

Poštovné - Slovenská republika
 • Automaticky zasíláme všechny zásilky přepravní službou GLS.

 • Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00 – 18.00 hod., přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný.

 • Dopravné za 1 balík do 15kg 350,- ( 423,50 Kč vč.DPH )
 • Cena dopravného je účtována dle platného ceníku.
 • Nebude-li první pokus o doručení zásilky úspěšný, dopravce zanechá adresátovi oznámenku o zásilce. PPL se pokusí dodat zásilku ještě jednou, zpravidla následující pracovní den, po druhém neúspěšném pokusu zásilku ukládá po dobu 10 dní na příslušném depu, poté se vrací zpět k odesílateli.
 • UPOZORNĚNÍ : v případě, že objednané zboží vzhledem ke svému objemu nebo váze nevejde pouze do jednoho kartonu, je při zasílání přepravní službou vždy účtována doprava za každý jednotlivý karton.
 • U objednávky nad 15.000,- Kč ( 18.150,-Kč včetně DPH ) poštovné není účtováno.
 • Balné – není účtováno.
Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje kupujícího neposkytne v jakékoli podobě třetí straně.

Osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., na ochranu osobních dat, ve znění pozdějších předpisů.

V případě registrace na internetovém obchodě www.obaly-dekorace.cz dáváte prodávajícímu automaticky souhlas k tomu, aby osobní údaje dle zákona zpracovával a používal je ke komunikaci s kupujícím. Tento souhlas můžete kdykoli písemně ukončit.

Vrácení zboží

Pokud nebudete z nějakého důvodu spokojeni, můžete neporušené zboží do 14 dnů vrátit. Zboží bude přijato po vzájemné dohodě a po zaslání zboží (nebo po osobním doručení) na naši adresu. Zboží musí být dodáno zpět i s dokladem o koupi, nesmí být použité, musí být v původním nepoškozeném obalu. Zboží, prosím posílejte doporučeně ( nikoli dobírkou!) a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Po přijetí zboží Vám bude vrácena příslušná částka bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (dle dohody se zákazníkem) do 5 pracovních dnů ode dne přijetí zboží. V případě vrácení zboží osobním doručením, prodávající vrátí příslušnou částku kupujícímu v hotovosti v okamžiku doručení zboží na naši adresu. V případě vrácení zboží nám pošlete mail na stama@volny.cz nebo nás kontaktujte na telefonicky na 577 211 768 nebo 777 106 257.

Reklamační řád

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží zkontrolovat, zda zásilka nenese zjevné známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen s dopravcem vyhotovit záznam o poškození. Kupující je oprávněn v tomto případě zboží nepřevzít.

O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně (nejpozději však do dvou pracovních dnů) informovat prodávajícího. Podmínkou takovéto reklamace je však doložení záznamu o poškození zboží při přepravě, podepsané smluvním dopravcem.

Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky :

 • Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu stama@volny.cz , případně telefonicky na 577 211 768, mobil 777 106 257, nebo písemně na adresu STAMA Zlín, Areál Svit budova č.17, Hlavničkovo nábřeží 5664, 760 01 Zlín, společně se základními údaji : jaké zboží reklamujete, důvod reklamace, termín nákupu.
 • Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. V případě prodeje zboží označené jako výprodej je záruka omezená pouze na vlastnosti, které podle nichž nebylo zboží do této kategorie zařazeno. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit v původním obalu včetně dokladu o jeho zakoupení. V případě zjištění výrobní vady bude zboží vyměněno kus za kus, či vrácena peněžní částka. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného . Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Telefon: 577 211 768
Mobil: 777 106 257
Fax: 577 018 727
E-mail: stama@volny.cz
Prodejní sklad:Areál Svit, budova č.17, Hlavničkovo nábřeží 5664
760 01 Zlín

Prodejní doba:Pondělí - Pátek: 8:00 až 16:00