Eko - vaničky na ovoce


Pokud váháte jak šetrně a bezpečně uložit ovoce a zeleninu, nabízíme Vám velmi oblíbené papírové vaničky, jenž díky svému řešení bezpečně ochrání plody, které se při neopatrné manipulaci lehce rozmačkají (jahody, maliny, borůvky, hrozny, rajčata a další.) Vaničky jsou vyrobeny z velmi pevného papíru, přesto si zachovávají nízkou hmotnost. Díky zvolenému objemu si snadno překontrolujete vložené množství a díky otevřené variantě okem snadno zhodnotíte kvalitu obsahu.

Papírové vaničky pro balení jahod, malin, hroznů, borůvek, třešní a jiných peckovin a bobulovin. Jsou plně recyklovatelné, nezatěžují životní prostředí.
EKO - Papírové vaničky pro balení jahod, malin, rybízu, borůvek, angreštu, třešní, višní, koktejlových rajčat, hrášku, česneku atd. Jsou plně recyklovatelné a šetří životní prostředí.
EKO - Papírové vaničky pro balení jahod, malin, rybízu, borůvek, angreštu, hroznů, třešní, višní, švestek, meruněk, rajčat, hrášku, fazolových lusků, česneku, cibule atd. Jsou plně recyklovatelné a šetří životní prostředí.
Telefon: 577 211 768
Mobil: 777 106 257
Fax: 577 018 727
E-mail: stama@volny.cz
Prodejní sklad:Areál Svit, budova č.17, Hlavničkovo nábřeží 5664
760 01 Zlín

Prodejní doba:Pondělí - Pátek: 8:00 až 16:00